Hotel Astra Špindlerův Mlýn

Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 11 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 12 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 13 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 14 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 15 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 16 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 17 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 18 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 19 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 20 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 21 Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 22

.Hotel Astra Špindlerův Mlýn se nachází v centru nejvyšších českých hor Krkonoš, kde poskytuje ubytování ve známém a turisty oblíbeném ubytovacím středisku Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 800 m.


Hotel Astra patří mezi nejlepší turistická a lyžařská střediska v České republice. Nachází se zde velice známé lyžařské areály Medvědín, Svatý Petr a Mísečky. Tato střediska nabízejí vynikající sjezdové a běžecké tratě, lyžařské vleky a sedačkové lanové dráhy špičkové úrovně. Hotel Astra Špindlerův Mlýn je tříhvězdičkové ubytovací zařízení, které svou výbavou jednoznačně dosahuje úrovně obdobných zařízení ve světě.


Celková kapacita Hotelu Astra Špindlerův Mlýn 55 pokojů nabízí možnost ubytování v centru Špindlerova Mlýna ve dvoulůžkových pokojích s případnou přistýlkou a rovněž tak v rodinných apartmánech s 5 lůžky ve dvou propojených pokojích. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny sprchou a WC. Dále pokoje mají satelitní televizní příjem, telefon a vlastní balkon.


Do vybavení Hotelu Astra Špindlerův Mlýn dále patří dvě restaurační zařízení, samostatné stravovací zařízení pro hotelové hosty se zájmem o stravování formou polopenze, zimní zahrada pro posezení a odpočinek a uzavíratelný salonek realizovaný jako zimní zahrada. Bohatá nabídka české i krajové kuchyně určitě uspokojí i náročné zájemce o gastronomické služby.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-astra@toprague.cz
Adresa: Bedřichov 10 Špindlerův Mlýn


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Astra Špindlerův Mlýn věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Astra Špindlerův Mlýn se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Romantický pobyt

délka pobytu: 3 dny
od 3495 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Wellness pobyt

délka pobytu: 4 dny
od 3495 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Seniorský pobyt

délka pobytu: 4 dny
od 3585 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vánoce na horách

délka pobytu: 5 dny
od 5950 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Více balíčků ...

:

Kalkulace pobytu bez balíčku:na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist